خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک در سال 1401


برای خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

در مطالب قبلی شما را با میانگین قیمت دستگاه فنس بافی تمام اتوماتیک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا با نکاتی که در زمان خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک باید مورد توجه قرار دهید آشنا شوید.

خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک

کاملاً به شما و نیاز شما بستگی دارد که کدام دستگاه فنس را ترجیح می دهید، اما اگر از ما راهنمایی بخواهید، می گوییم ماشین های فنس نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک بهترین هستند. در زیر مزایای خرید دستگاه فنس اتوماتیک نوشته شده است که قطعاً باید در نظر بگیرید:

 • طراحی شده برای کار مداوم 24 ساعته بدون هیچ مانعی.
 • 70 80 درصد افزایش تولید
 • 60 70% کاهش هزینه
 • فقط 12 کارگر مورد نیاز
 • سیستم ورودی تک سیم
 • دوام طولانی
 • حدود 100 120 کیلوگرم در ساعت ظرفیت تولید.
 • می توان با هر سیمی با ضخامت بین 1.6 تا 4 میلی متر استفاده کرد
 • صفحه کنترل صفحه لمسی.
 • سیستم اتوماتیک، برش، بسته بندی و حصارکشی سیم.
 • سریع و بدون شانس از دست دادن زمان به دلیل فناوری پیشرفته.
 • حالت ذخیره انرژی بالا در دسترس است.
 • صدای کم و تعمیر و نگهداری آسان.

خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک

اگر قبلاً مجذوب دستگاه فنس کاملاً اتوماتیک شده‌اید، وقت آن است که آن را همین الان سفارش دهید. برای اطمینان از حمل و نقل ایمن دستگاه توسط بهترین شرکت حمل و نقل به شما تحویل داده می شود.

مهندسان ما شما را با فرآیند استفاده از دستگاه و نگهداری آن راهنمایی خواهند کرد.

ایمنی و حفاظت از اولویت های اصلی در کارهای روزمره است. این امر در مورد تولید نیز صدق می کند. حفاظت از دستگاه فنس اقدامی را در این زمینه توصیف می کند که هدف آن جلوگیری از حوادث صنعتی کارگران در کارخانه ها است.

به طور غیر معمول، یک مانع فیزیکی به شکل فنس محافظ برای این منظور تعبیه می شود. این به اصطلاح محافظ جداکننده قرار است از دسترسی به دستگاه جلوگیری کند یا حداقل آن را دشوارتر کند.

بر اساس دستورالعمل ماشین آلات، دستگاه های محافظ برای سیستم های حفاظتی ماشین را نمی توان به راحتی دور زد یا بی اثر کرد.

مجموعه ما یک شرکت پیشرو در تولید ماشین آلات فنس زنجیره ای تمام اتوماتیک است. ما دستگاه فنس زنجیره ای تمام اتوماتیک را با بهترین قیمت ارائه می دهیم. دستگاه فنس توری تمام اتوماتیک ارائه شده توسط مشتریان ما به دلیل کیفیت آنها ارزشمند است.

مجموعه کامل دستگاه فنس توری تمام اتوماتیک دارای کیفیت صادراتی می باشد که با استفاده از تکنیک های مدرن و زیر نظر متخصصان ماهر تولید می شود. دستگاه فنس زنجیره ای تمام اتوماتیک ارائه شده، بر روی پارامترهای مختلف توسط کنترل کننده های کیفیت ما بررسی می شود.

دستگاه فنس تمام اتوماتیک

اگر به دنبال تولید کننده ماشین آلات فنس زنجیره ای هستید، به جای درستی آمده اید. فنس زنجیره ای فنس ایمن یک ماده بادوام و طولانی مدت است و یک دستگاه تمام اتوماتیک می تواند انواع فنس های زنجیره ای را بسازد. بنابراین انتخاب مناسب آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست.

کلید موفقیت در فنس توری یک ماشین تولید فنس خوب طراحی شده است. ماشین‌های پیوند زنجیر فنس ایمن دارای سرعت بافت بالا، قرارگیری دقیق‌تر، کارآمدتر هستند و می‌توانند با ساده ‌سازی ساختار کارایی داشته باشند.

دستگاه فنس زنجیر اتوماتیک فنس زنجیره ای با ارتفاع های مختلف تولید می کند. مواد اولیه  سیم مورد استفاده گالوانیزه یا روکش PVC است. علاوه بر این، طراحی جدید می تواند هزینه تجهیزات را برای کاربران کاهش دهد و شانس کمتری برای نیاز به تعمیر و نگهداری پس از فروش دارد.

داشتن یک دستگاه فنس زنجیری تمام اتوماتیک یک سرمایه گذاری بسیار سودمند است. جدا از اینکه یک سرمایه گذاری عالی است، یک دستگاه فنس زنجیره ای اتوماتیک می تواند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک کند. این می تواند هزینه های نیروی کار را تا 80٪ کاهش دهد. برای مواد تجاری هندی مناسب است و می توانید از آن در محیط های تجاری استفاده کنید. اینها برای کاربردهای مختلف قابل استفاده هستند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. مواد نهایی در زمینه های کشاورزی، دفاع، سایت های ساختمانی، انبارها، زمین های ورزشی استفاده می شود.

فنس های توری شروع جدیدی برای کسب و کار شما است تا با این فناوری و کیفیت نهایی، اوج جدیدی از موفقیت را لمس کند.

اما هنگام انتخاب دستگاه های واحد تولیدی خود باید با تمام جوانب مثبت و منفی آن آشنا شوید. این موضوع باید در ذهن شما روشن باشد که چرا باید آن را انتخاب کنید، این امر به شما امکان می دهد از دستگاه فنس بافی اتوماتیک به درستی برای رسیدن به اهداف استفاده کنید.

برای همه این چیزها باید خیلی جستجو کنید تا در مورد آن بدانید. در اینجا در این مقاله به چند مزیت انتخاب دستگاه های توری می پردازم.

برخی از قیمت های حدودی ( قیمت ها به تومان است) دستگاه های فنس بافی شامل:

NW 3000 780,000,000NW5500 A 280,000,000NW6000 145,000,000NW8000 350,000,000

مزیت های دستگاه فنس بافی اتوماتیک

صرفه جویی در هزینه: هزینه مهمترین بخش برای به حداکثر رساندن سود است، به حداقل رساندن هزینه به طور خودکار سود را به حداکثر می رساند. دستگاه توری داده شده در هنگام ساختن رول فنس سیمی در مصرف برق صرفه جویی می کند و هزینه را به حداقل می رساند.

نیروی کار: تنها به یک اپراتور نیاز است تا کل دستگاه را کار کند. این مهمترین بخش این دستگاه است. از این رو باعث صرفه جویی در نیروی کار برای استفاده از آن در جای دیگری می شود.

زمان: هنگامی که از یک ماشین اتوماتیک برای ایجاد یک شبکه استفاده می شود، به جای هر تکنیک دیگری در زمان شما صرفه جویی می گردد.

قوی و قابل اعتماد: ماشین ها تحت نظارت کارشناسان فنی ما تولید می شوند و مواد اولیه را از تامین کنندگان معتبر برای ارائه بهترین ماشین ها به شما می آورند.

کار یکنواخت: موتور سنگین قدرتمند باعث می شود که ماشین ها بتوانند ساعت های طولانی تری کار کنند تا تولید ثابت و یکنواختی را برای تولید شما با کمترین انرژی و کار فراهم کنند.

تقویت: محصول قوی تری را برای واحد تولیدی ارائه می دهد که برای پاسخگویی به رقابت بازار و نیازهای مشتریان بی رقیب و بی بدیل است.

پس از خواندن این مقاله ممکن است با مزایای دستگاه فنس بافی بیشتر آشنا شوید. اگر مایل به خرید دستگاه تولید فنس هستید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید، آنها سوالات شما را حل کرده و روند خرید را ادامه خواهند داد. گسترده ترین طیف ماشین های فنس بافی را در این مجموعه پیدا کنید. ما پیشروترین تامین کننده دستگاه فنس توری در کشور هستیم.

برای خرید دستگاه فنس بافی اتوماتیک با کارشناسان ما با شماره 02156585964 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =

مشاهده همه محصولات